Fotograf Topoľčany 3.9.2016

Dobrý deň, hľadá sa šikovný, kreatívny fotograf na našu svadbu, ktorá bude 3.9.2016 v okolí Topoľčian a Partizánskeho. Pôvodne sme nechceli až tak tradičnú svadbu, no a klasické prvky sa nám tu pomaličky vkrádajú, takže bude aj odobierka, aj starejší, aj iné klasické "must have" veci na slovenskej svadbe a nakoniec sme tomu celkom radi a príjmame výzvu poňať ich možno trochu v novom šate a pritom s vkusom a eleganciou :-) Niečo podobné chceme nájsť aj na našich fotkách, chceme aby boli vkusné, oku lahodiace, zachytávajúce emócie svadobného dňa, veselé a neškrobené zábery a hlavne pekné obrázky aj pre naše vnúčatá niekedy o 50 rokov 8-) ale bez zbytočného gýču, strojených póz a klišé. A keďže si radi nechávame dôležité veci nakoniec -HĽADÁ SA FOTOGRAF, ktorý to všetko s nami absolvuje a naše predstavy zrealizuje.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
pekne napísaná požiadavka. obávam sa že tí lepší sú už vybokovaní
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den,termín mám ešte volný.V prípade že sa vám moje fotografie zapáčia,tak ma kludne kontaktujte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce. Termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, mozete si pozriet moju pracu, termin mam volny. Viem sa prisposobit poziadavkam. M
Odpovedať
Profilova fotka
@jess1511 ahoj, pozrite moje fotkyna webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?