Fotograf Trenčín 30.5.2015

13. apr 201519

Ahojte, poradte svadobneho fotografa TN a okolie 😉 (30.5.2015)

• Ahoj, termin mam zatial volny, v Trencine uz som fotil, v roku 2015 v ramci Slovenska cestovne neuctujem. Viac info mailom alebo na mojich www strankach 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkame naše služby. Váš temín máme zatiaľ voľný. 🙂 Pre viac info ma neváhajte kontaktovať 🙂
    Posielam fotografiu, ktorá vznikla na svadbe na Červenom kameni = náš tím ľudí.

• Sponzor fóra
  • @sashenka222  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu, termín mám voľný. Z Bytče nie je problém pricestovať.

• @sashenka222  Dobrý deň,písal som Vám IP 😊

• Dobrý den. Ponúkame Vám naše foto video služby v prípade záujmu o naše služby nas kontaktujte. S pozdravom SK

• @sashenka222  Dobrý, radím seba, cestovné je zadarmíka 😉

• @sashenka222  Ahoj, termín mám volný, ak sa budú fotky páčiť veľmi rád poskytnem dalsie info.

• @sashenka222  Dobrý deň v Trenčíne som už robil cestu si neučtujem. Ponuku som poslal do IP 🙂

• Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, možno sa Ti zapáči... 🙂 potom kľudne píš. Cestovanie nie je problém.

• z TN je aj Mária Jakušová.. myslím že ju nájdeš na FB ako foto Mária Jakušová. Mojej kamarátke spravila nádherné fotky, tak sa prípadne popýtaj.. neviem ako to má s časom

• Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi do Trenčína dojedeme. Mrkněte na naše reference i na české modifikaci tohoto webu: http://www.beremese.cz/catalog/vendor/marlinphoto/

S pozdravem

Martin Hnátek

• @jahodova01  dakujem 😉

• Dobrý den,
    Trenčín veľmi dobre poznáme a radi tam chodíme. Ponúkame dve fotenia za cenu jedného.
    Radi Vám poskytneme viac info.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na všetky otázky.

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

• @profo01  Dakujem velmi pekne, ale uz mam fotografa 😉

• @olha  
    Dobrý deň, mohli by ste mi prosím vysvetliť, na základe čoho si dať moje fotografie pre vlastné? Na vašej stránke som našiel pár mojich fotografií.
    http://www.horkoff.ru/#!/portfolio

úprimne, Nicholas, Rusko.

• Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Senec
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov