Fotograf Trenčín 30.5.2015

Ahojte, poradte svadobneho fotografa TN a okolie ;-) (30.5.2015)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termin mam zatial volny, v Trencine uz som fotil, v roku 2015 v ramci Slovenska cestovne neuctujem. Viac info mailom alebo na mojich www strankach :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame naše služby. Váš temín máme zatiaľ voľný. :-) Pre viac info ma neváhajte kontaktovať :) Posielam fotografiu, ktorá vznikla na svadbe na Červenom kameni = náš tím ľudí.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@sashenka222 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu, termín mám voľný. Z Bytče nie je problém pricestovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@sashenka222 Dobrý deň,písal som Vám IP 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den. Ponúkame Vám naše foto video služby v prípade záujmu o naše služby nas kontaktujte. S pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
@sashenka222 Dobrý, radím seba, cestovné je zadarmíka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sashenka222 Ahoj, termín mám volný, ak sa budú fotky páčiť veľmi rád poskytnem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@sashenka222 Dobrý deň v Trenčíne som už robil cestu si neučtujem. Ponuku som poslal do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, možno sa Ti zapáči... :) potom kľudne píš. Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
z TN je aj Mária Jakušová.. myslím že ju nájdeš na FB ako foto Mária Jakušová. Mojej kamarátke spravila nádherné fotky, tak sa prípadne popýtaj.. neviem ako to má s časom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi do Trenčína dojedeme. Mrkněte na naše reference i na české modifikaci tohoto webu: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... S pozdravem Martin Hnátek
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jahodova01 dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Trenčín veľmi dobre poznáme a radi tam chodíme. Ponúkame dve fotenia za cenu jedného. Radi Vám poskytneme viac info.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na všetky otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
@profo01 Dakujem velmi pekne, ale uz mam fotografa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olha Dobrý deň, mohli by ste mi prosím vysvetliť, na základe čoho si dať moje fotografie pre vlastné? Na vašej stránke som našiel pár mojich fotografií. http://www.horkoff.ru/#!/portfolio úprimne, Nicholas, Rusko.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?