Fotograf Trenčín 8.8.2015

Ahojte žienky :) Prosím Vás, neviete mi poradiť nejakého dobrého fotografa? Svadba bude v Trenčíne 8.8.2015. Ideálne by bolo, keby sme o ňom v deň D ani nevedeli, obaja neznášame fotenie a ani naše rodiny to nemusia :) Ale zase nemať na ten krásny deň by bola škoda. Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim ze ziadny fotograf Vam nebude umyselne kazit Vas den D, prave naopak kazdy sa snazi co najmenej rusit a byt co najviac "nenapadny" :-) Skor si myslim ze budete mat problem najst niekoho dobreho, aby bol na 08.08 volny termin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám moje služby. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, rád odpoviem na všetky otázky. Pekný deň Tomáš Pavčo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi do Trenčína dojedeme. Fotíme společně s manželkou a do průběhu svatebního dne nezasahujeme. Mrkněte na naše reference i na české modifikaci tohoto webu: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... S pozdravem Martin Hnátek
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaferko cestovné v cene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaferko Dobrý deň, tiež sa Vám ponúkam ako fotograf. Do Trenčína je to naskok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaferko Zdravim, Trencin je zo Ziliny kusok, takze pokial Vas moja praca zaujme, rad budem Vas "neviditelny" fotograf.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaferko Dobrý večer,poslal som Vám IP 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, som Trenčan a termín mám zatiaľ voľný. Ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, fotografiu, ktorú posielam vznikla na svadbe na Červenom kameni. Ak by ste mali záujem o bližšie info o nás a našej práci môžete mi napísať a ja Vám rada odpoviem. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Ďakujem všetkým za odpovede, v najbližších dňoch určite niekoho vyberieme a ozveme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den ponúkame Vám naše komplet foto video služby v prípade záujmu nas kontaktujte. S pozdravom SK
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tento termin mam este volny v pripade zaujmu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na tento termín som voľný aj ja ... cenník aj so službami som poslal v IP ... teraz je to iba na vašom rozhodnutí :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín Vašej svadby mám ešte voľný, viac info na stránke alebo emailom...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Trenčín veľmi dobre poznáme a radi tam chodíme. Ponúkame dve fotenia za cenu jedného. Do svadobného dna nezasahujeme, neorganizujeme. Môžete očakávať vysokú mieru profesionality v tomto smere. Radi Vám poskytneme viac info.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?