Fotograf- Trnava- 10.10.2020

Dobry den, hladam fotografa na svadobny den 10.10.2020. Nemam problem ani s zacinajucimi fotografmi, ak ma zaujmu fotografie :-) mam zaujem o originalne fotografie, bez klise ako napr. 20 fotiek bozkavajuceho paru 😅 poprosim ponuky ak nahodou ma niekto volny termin 😊
Odpovedať
Dobrý deň, posielam Vám CP .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na moju stránku www. skolnikphotography.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať, som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa Peter Školník - skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
@domcasavydava pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca záujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný, môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. Rada experimentujem a milujem momentky. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. ;-) :-)
Odpovedať
Dakujem vsetkym za ponuky, ale uz mam vybrane 😊 Pekný den
Odpovedať
Profilova fotka
Krasny den. Rada by som Vám ponúkla naše nádherné fotosteny, mrknite naše albumy. Sme z Nitry/Trnavy❤️
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?