Fotograf v termín 9.5,2015 (východ HE - PO)

2. sep 201412

Dobrý den,
hľadám seriozneho fotografa, ktorý k svojej práci pristupuje profesionálne a tiež empaticky.
Jedná sa o svadbu na Východe a očakávala by som už niečo iné, ako foto pred Humenským kaštieľom, alebo na Prešovskej kalvárii.
Trošku kreativity a fantázie. Verím tomu, že ste odborníci vo svojom obore a ja nájdem toho pravého fotografa, na tento úžasný den!!! 🙂

• My odporucame nasho Ferka Kollara 🙂, je uzasny, empaticky, mily, ustretovy...nie je proti ziadnej vyzve, fotil pary uz aj vo vode v potoku 🙂 Neberie zalohu a posielam netovu stranku 🙂
    http://www.ferokollar.sk/

• Dobrý deň, tak to ste našli tú pravú! Presne takýto mám štýl, ako hľadáte VY. Veľmi rada sa s Vami stretnem. 🙂 Skúste si pozrieť moju prácu a kedykoľvek ma kontaktujte v prípade záujmu.

• @lydiasalys Dobry, ponukam sa 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Detaily nájdete v IP.

• Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, ponúkam Vám svoje služby. Váš termín mám zatiaľ voľný. Pri svadobnom fotení rada experimentujem a využívam rôzne rekvizity či netradičné prostredia. Viac Vám napovie moja web-stránka a FB funpage VlnkaFoto.sk. Na webe nájdete tiež kompletný cenník. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• Dobry den, som fotograf z KE a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info najdete na mojej webstranke🙂

• Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby! IP zaslané! 😉

• Viac v profile alebo na stránkach. IP s ponukou zaslaná.

• Dobry den, skuste nasu pracu...

• Posielam Vam IP

• Urcite viete rozpoznat uroven a profesionalitu - rovnako aj vsetko co k tomu prinalezi. Nelakame nevesty na darceky a lacne ceny ale davame do pozornosti nasu pracu - o tom ostatnom si kazdy usudok uz musi spravit sam. Nie sme Naj ani priemer , no mame vsetko co si narocna nevesta dokaze priat. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov