Fotograf v termín 9.5,2015 (východ HE - PO)

2. sep 201412

Dobrý den,
hľadám seriozneho fotografa, ktorý k svojej práci pristupuje profesionálne a tiež empaticky.
Jedná sa o svadbu na Východe a očakávala by som už niečo iné, ako foto pred Humenským kaštieľom, alebo na Prešovskej kalvárii.
Trošku kreativity a fantázie. Verím tomu, že ste odborníci vo svojom obore a ja nájdem toho pravého fotografa, na tento úžasný den!!! 🙂

• My odporucame nasho Ferka Kollara 🙂, je uzasny, empaticky, mily, ustretovy...nie je proti ziadnej vyzve, fotil pary uz aj vo vode v potoku 🙂 Neberie zalohu a posielam netovu stranku 🙂
    http://www.ferokollar.sk/

• Dobrý deň, tak to ste našli tú pravú! Presne takýto mám štýl, ako hľadáte VY. Veľmi rada sa s Vami stretnem. 🙂 Skúste si pozrieť moju prácu a kedykoľvek ma kontaktujte v prípade záujmu.

• @lydiasalys   Dobry, ponukam sa 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Detaily nájdete v IP.

• Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, ponúkam Vám svoje služby. Váš termín mám zatiaľ voľný. Pri svadobnom fotení rada experimentujem a využívam rôzne rekvizity či netradičné prostredia. Viac Vám napovie moja web-stránka a FB funpage VlnkaFoto.sk. Na webe nájdete tiež kompletný cenník. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• Dobry den, som fotograf z KE a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info najdete na mojej webstranke🙂

• Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby! IP zaslané! 😉

• Viac v profile alebo na stránkach. IP s ponukou zaslaná.

• Dobry den, skuste nasu pracu...

• Posielam Vam IP

• Urcite viete rozpoznat uroven a profesionalitu - rovnako aj vsetko co k tomu prinalezi. Nelakame nevesty na darceky a lacne ceny ale davame do pozornosti nasu pracu - o tom ostatnom si kazdy usudok uz musi spravit sam. Nie sme Naj ani priemer , no mame vsetko co si narocna nevesta dokaze priat. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov