Fotograf z Bratislavy na máj 2014

8. nov 2013190

Zdravim,

Chcela by som poprosito pomkc pri zhanani fotografa na predsvadobne foto,fotona oznamenia a aj foto priebehu svadby a obradu. Budem vdacna za vsetky tipy a kontakty.. svadba sa bude konat v maji 2014 v okoli bratislavy..

Dakujem

• pozdravujem. skuste mi do spravy napisat vasu konkretnu predstavu ("priebeh svadby a obradu" - od-do). podla toho vam poslem cennik, pripadne odpoviem na dalsie otazocky 🙂
    peknu nedelu prajem

• Dobrý deň, ponuku Vám posielam do IP. 😉

• Termin mam volny, pozrite si moje prace! 🙂

• Sponzor fóra
  • Dávame do pozornosti aj našu tvorbu ... 🙂 Pekný večer

• @luciakaiserova  Dobrý deň, radi Vám ponúkneme naše služby. Dopravu v rámci Slovenska máme ZADARMO a v šúčasnosti prebieha aj akcia 2 fotografi za cenu jedného 🙂

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúknem moje služby v Ba som nedávno fotila a takto to dopadlo ak by ste mali záujem rada vám napíšem všetky info

• Dobry den! Nase sluzby su tu pre Vas! 😉

• @luciakaiserova  Ahoj radi by sme ti ponukli aj nase sluzby. Fotime dve.a sme z Bratislavy. Cenovu ponuku a blizsie info posielam do internej posty.

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby 🙂
    S pozdravom

• @luciakaiserova  pozri moj profil 😉

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• pozrite si aj moje svadobné fotografie

• na maj 2014 mam zatial obsadene len terminy 10. a 31. - ostatne terminy som vam zatial k dispozicii 😉

• Sponzor fóra
  • @luciakaiserova  Dobrý deň, tiež by som sa rada predstavila. Som Mima z Bratislavy, študovala som fotografiu. Cena celej svadby je 490 Eur. Dá sa s ňou hýbať.. 🙂 Takisto sa na mojom webe dá poskladať "balík na mieru" podľa toho čo chcete mať nafotografované.. 😵

• Ponúkam svoje služby - 🙂

• dakujem velmi pekne za vsetky ponuky, uz sme nasli fotografa podla nasich predstav 😉

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• @luciakaiserova  Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. 🙂 Pôsobím na celom našom malom Slovensku. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov