Fotograf z Krupiny či Zvolena na 1.3.2014

2. jan 2014130

Hľadáme nejakého šikovného a cenovo dostupného fotografa Krupina, Zvolen. Ak sa niekto taký nájde poprosím aj cenník služieb 🙂

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• @raduska17  Zdravím, nie som síce od Zvolena ale som tu pre Vás. Ponuku Vám posielam do IP. 😉

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • fotim v ramci celeho slovenksa....velmi rad posluzim 🙂))

• ponúkam fotenie 🙂

• Tiež Vám ponúkam svoje služby,
    som z okolia Nitry, no pricestovať sa dá kamkoľvek. 😉
    Pozrite si moje portfólio, či už tu na moja svadba alebo na mojej stránke a ak sa Vám moja tvorba zapáči, tak sa kľudne ozvite 😉
    Pekný deň.

• Ahoj, my sme mali fotografa Krupinčana, môžem len odporučiť.

• Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme.
    Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného a iné benefity, ktoré budete môcť využívať v budúcnosti.
    Danú lokalitu dôverne poznáme, napriek tomu máme stále veľa nápadov 🙂
    Cenník na požiadanie, resp. osobné stretnutie. Cena dopravy pre okresy ZV, KA, BB, BS, ZH, DT stále zdarma.

• @raduska17  pozrite si aj moje svadobné fotografie. na mojej webstránke najdete aj cennik 🙂

• Dobrý deň,
    rád Vám ponúknem svoje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• BB - ceny od 180€

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby 🙂
    S pozdravom

• Zdravím Vás, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Som zo ZA. Prosím pozrite si môj profil. Pred-svadobné foto-rande ZADARMO v cene. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov