Fotograf z okolia Nitry v termíne 13.7. 2018

26. okt 2017190

Dobrý deň, nemáme zatiaľ rezervovaného fotografa na náš svadobný deň- 13.7.2018, preto by som poprosila pre nejaký ten prehľad o zaslanie cenovej ponuky, kontakt (web, portfolio) na e-mail patriciapodskalanova@gmail.com. Ďakujem vopred a prajem príjemný deň 🙂

• @patipati  Dobrý deň. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam na zadanú mailovú adresu.

• @patipati  Termín mám voľný, ponuku som zaslal mailom.

• @patipati  Dobry den, mate moj respekt, ze svadbu riesite 1 cely ROK vopred. Poslem vam mail hned ako sa spamatam z toho soku 🙂
    Maros

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň 😊 ponuku som Vám zaslala na uvedenú mailovú adresu. Prajem Vám pekný deň 😊

• Ponúkam aj svoje služby

• Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂
    V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP.
    Ďakujem
    S pozdravom

• dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme zatiaľ voľný

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin

• dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky

• Dobry den. Vyuzijem temu. Vedeli by ste aj mne poslat cenove ponuky? Jedna sa o svadbu 14.4.2018 v Sali. Podla moznosti aj nejake foto z tancovacky. Dakujem 🙂

• @quigonjinn  info v sprave

• @quigonjinn  Cenník v správe.

• @patipati  Dobry den, termin mame volny, posielam vam email. Dakujem.

• @quigonjinn  dobry den, termin mame volny, nasu pracu mozete vidiet jednat tu v portfoliu a jednak na nasom webe, kde su cele svadobne pribehy. sem pripajam iba fotky z tancovacky 🙂 dakujem.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @andy  dobrý deň. Žiaden e-mal mi neprišiel.

• @quigonjinn  dobry vecer, prepacte, poslala som vam teraz spravu 😉

• @patipati @quigonjinn termin mam volny - pozrite si aj moje svadobne fotografie - viac info na webe

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite