Fotograf z východného Slovenska na svadbu 2.3.2019

25. okt 201810

S ktorým by sa dalo dohodnúť na vlastnom "balíčku" fotiek. Nechceme fotky z celého dňa.

• ak by ste mali záujem termín máme voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás

• Sponzor fóra
  • Kontaktujte nas!

• Treba to trochu vyspecifikovat ,lebo tak polozena poziadavka nechcem fotky z celeho dna je trosku matuca.

• Nie som síce z KE a okolia ale, ak Vás moja práca zaujme rád doplním bližšie info.

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Nie som priamo z východného Slovenska. Najviac aktuálnu tvorbu mám na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný deň, Martin

• Budeme radi ak nazriete aj na naše portfolio .... termín u nás aktuálny ! VIDEO+FOTO

• Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby portrétnych fotografií, budem rád ak Vás moja práca osloví. Termín mám zatiaľ voľný. Tomáš

• Dobrý deň prajem, termín mám ešte voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov