Fotograf Zilina 14.5.2016

Ahojte, prosim, nevie niekto o dobrom fotografovi do 350EUR na svadbu (priprava, portret, obrad, hostina) v Ziline, 14.5.2016? Strasne vela fotografov je na tento termin uz zadanych.... Vopred dkaujem za tipy :-)
Odpovedať
Ahoj:) my sa tiež berieme 14.5. a zatiaľ fotografa nemáme... ale nemám pocit,že by bol tento dátum nejak veľmi v kurze tak sa tým moc nestresujem. tiež hľadáme ideálne do 350... ale s tým to nevidím až tak ružovo :( Čo všetko už máte vybavené?? Držím palce pri hľadaní
Odpovedať
Ahoj, ja som uz oslovila vyse 10 fotografov v ZA a vsetci maju tento termin plny... A kde sa beriete? Mam zatial kostol, salu, DJ, pani na zakusky a predbezne saty.... a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@jagreja Zo skúsenosti sú májové termíny veľmi obľúbené medzi nevestami. Je už stabilné počasie a nebýva ešte veľmi teplo. Bývajú to prvé obsadené termíny v kalendári a často sú preč rok dopredu. Ak chcete mať s čoho vyberať, tak by som pradil začať čím skôr z výberom. Hhneď ako máte pevný termín treba začať zháňať - kostol - sálu - DJ a fotografa. Plus suma 350 eur Vám výber ešte o niečo stenší.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky :-) som otvorený komunikácii.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja01007 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Termin mame volny. Kompletny cennik Vam posielam do IP: S pozdravom. Ivan Varhanik
Odpovedať
Profilova fotka
@JanDucko Odporucam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, moj profil Vam je k dispozicii a cenovo spadam do Vasho limitu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :) 10 % zlava
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?