Fotograf - Žilina, 27.6.2015

18. apr 201520

Ahojte. Hľadáme kreatívneho a pohodového fotografa, ktorý by sa rád stal súčasťou nášho svadobného dňa a spravil nám naň krásnu pamiatku v podobe svojich fotografií 🙂 Prosím, ak niekoho poznáte a viete odporučiť, prípadne môžete ponúknuť priamo svoje služby, ozvite sa. Ďakujeme. Alenka a Peter

• Ahojte Alenka a Peter, skúste si pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno sa vám zapáči. 🙂

• Dobrý deň, sme priamo zo Žiliny, Váš termín máme zatiaľ voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa 🙂

• @alllinka  Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @alllinka  Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Som zo ZA.

• @alllinka  Dobrý deň, pozrite aj moju tvorbu a web (tam nájdete všetky potrebné informácie) 🙂

• @alllinka  pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam este volny 🙂 vsetky info na mojom webe alebo sa pytajte

• Dobrý den,
    tento termín máme zatím volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme ve dvou fotografech. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.

S přáním hezkého dne

Martin Hnátek

• @alllinka  Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád zaznamenám svojim fotoaparátom Váš veľký deň. Ponuku posielam do IP. Prajem príjemné vyberanie.

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky.
    Veľmi rád Vám odpoviem na akékoľvek otázky.

• Ahoj @alllinka  Vas termin mam zatial este volny, tak si skus pozriet moje portfolio a v pripade ze ta oslovi alebo budes mat akekolvek otazky, nevahaj ma kontaktovat.

Daniel

• Dobry den! V tento termín Vám aj ja viem ponúknuť svoje služby. Viac na mojej webovej stánke.

• 😉

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • @alllinka  ahoj, termín zatial voľný, ak sa fotky budú páčiť veľmi rád pošlem dalsie info.

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

• Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou

• V prípade vášho záujmu a stručnej bližšej špecifikácie požadovaného rozsahu fotenia vám obratom pošlem cenovú ponuku.
    Ukážky mojej práce nájdete najmä na mojej webovej a facebookovej stránke. Ďakujem a prajem pekný deň.

• Ďakujeme, ale táto téma už nie je aktuálna, fotografa sme si už dávno našli 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov