Fotograf Zilina a okolie na 15/7/2016

8. jan 201680

Ahojte, hladame fotografa a kameramana na 15/7/2016 Zilina a okolie. Svadba bude v Rajeckych Tepliciach, radi by sme niekoho s dobrymi odporucaniami. Dakujem 🙂

• Dobrý deň, tento piatkový termín mám voľný 🙂
    Na ukážku posielam pár foto.
    Ak Vás bude zaujímať viac tak pozrite web,
    alebo mi kľudne píšte, rád Vás odpoviem.

S pozdravom Radovan Škohel

• ahoj, aj tu je u mna termin ok.

• Ahoj, budem rada, ak si pozrieš aj moje portfólio. Ak Ťa zaujme, rada poskytnem bližšie info. 🙂

Juliána Kaščáková

• Sponzor fóra
  • Pekny den, budem mi ctou s Vami spolupracovat, ak budete mat zaujem, pytajte s cokolvek 🙂 Ponukam Vam moje sluzby.

• No nazval by som to že som zo širšieho okolia 🙂, ale v každom prípade skúste si pozrieť moju prácu a ak Vás zaujme rád odpoviem na prípadne otázky 🙂

• @janka150912  pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Dobrý deň, pozrite si aj moje portfolio. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...