Fotografie a krátky klip, 18.7.2020, Prešov

Dobrý večer ..móžem sa opýtať či je to niejaký fotograf ktorý zaroveň urobi aj klip na termin 18.7.2020...ďakujem za typ alebo ponuku..s pozdravom Antonia lokalita prešov alebo okolie..
Odpovedať
Profilova fotka
@antonia66
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, dobolim si reagovat na Vas zaujem. Okrem toho, ze termin mam zatial volny by som Vam chcel hlavne poradit :-) a mozno nie len Vam, ale aj inym nevestam neodporucam hladat fotografa co natoci aj video (nie klip z fotiek). Otazka znie preco? Nakolko ponukame aj profesionalne video sluzby a sam som fotograf, ale mam niekolko rocne skusenosti aj s tocenim viem co to obnasa. Fotografovat a tocit video aj ked s rovnakym fotoaparatom NIE JE vobec to iste!!! Kameraman rozmysla uplne inak ako fotograf a naopak... Cize ak najdete takeho fotografa akeho hladate tak musite pocitat aj s tymto: - nebude sa moct sustredit 100% na fotenie!!! (nie je to mozne, aj ked mozno niekto len s viziou zarobku Vam naslubuje aj nemozne) - kvalita fotografii ciastocne utrpi, lebo bude musiet fotograf aj tocit!!! - najdolezitejsie momenty budete mat len na fotkach (ale mozno aj nie) a na videu nic podstatne, lebo nie je mozne robit dve veci na 100% a hlavne naraz!!! - dostane skor nejake video a nie klip ktorym sa budete chciet pochvalit :-( - menej je viac, vypustite video uplne alebo si objednajte kameramana :-) Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
@fotosuchy dakujem za reakciu a mste aj pravdu..pripadne mozu byt dvaja len islo oto ze video nechceme len klip netreba stale natacat..preto som skusala ci sa niekto taky najde...
Odpovedať
Profilova fotka
@antonia66 :-) vsetko pisem na zaklade vylucne vlastnych dlhorocnych skusenosti... To, ze na klip netreba stale natacat (cize preto by to mal zvladnut aj fotograf) ako pisete nie je uplne pravda. Kameraman musi byt na svadbe tiez cely cas, samozrejme bude tocit inym stylom na video napr. 20 min a dlhsie ako na klip do 5 min. Nakolko presne toto mame v ponuke a taketo videa realne produkujeme, tak presne viem co je za tym do najmensich detailov. Pokial nie je clovek v "fachu" nemoze si realne predstavit co vsetko praca kameramana a tiez fotografa obnasa, ale je to prirodzene cize nikoho za to nechcem odsudzovat. Prave naopak by si mal dat clovek poradit, ale od niekoho kto sa naozaj vyzna :-) Prajem vsetko dobre pri vybere :-) Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Kamarátka mala tiež fotografa čo jej spravil videoklip a vôbec to nebolo zlé ... my sme si ho tiež rezervovali
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2907 kvalita videa tak ako aj fotografii nie je meratelna... Nie je zle, ale asi neznamena v tomto pripade ze je vynikajuce a este lespie WOW. Ako profesionalny fotograf ktory ide vzdy na 100% (mam za sebou viac ako 220 svadieb za 9 rokov) by som sa nepustil do videa a zaroven by som musel fotil, lebo viem ze by som sa nemohol 100% sustredit na jedno a to je PROBLEM (nie je to jednoducho mozne, ak niekto tvrdi nieco ine tak potom nevie co hovori zial...)! Budem sa opakovat, vzdy je to o prioritach a na zaklade priorit sa robia kompromisy. Zial neexistuje riesenie bez kompromisu aspon jedneho. Prajem vsetko dobre. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@antonia66 Pekný večer,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Ako píše kolega,určite treba 2 ľudí,a vhodne dlhoročne zohratých ... a máte i výhodnejšiu cenu. :-) I keď chcete kratšie video z celej svadby , kameraman musí klipovo priebežne natáčať najdoležitejšie pasáže- ABY MOHOL MAŤ v 5 min . všetko PODSTATNÉ. Poprípade može kameraman byť len na obrade a úvodnej časti hostiny - ako kompromis. Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@fotosuchy nie je to merateľné .. takže sa nedá použiť ani označenie vynikajúce alebo wow ... bolo to dosť dobré na to aby som si ho rezervovala aj ja a určite sa nebudem hanbiť
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2907 ano ak budete spokojna tak je vsetko v poriadku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@antonia66 ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás zaslala som aj správu
Odpovedať
Profilova fotka
@antonia66 Pekný deň želám, nahliadnite na môj web uvedený nižšie pre viac mojej tvorby a všetky info  :) Prikládám pár foto z prípravy nevesty, ako malá sestrička pripravovala svoju "veľkú" sestru na svoj DEŇ!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@fotosuchy Vízia zárobku spojená s vidinou ušetrenia nákladov je žiaľ mnohokrát silnejšia karta než tieto pádne a logické argumenty. Je to dehonestácia práce skutočných kameramanov a fotografov, ale je to trh a aj tieto situácie k nemu patria.
Odpovedať
Profilova fotka
@tonobalucha presne, kde je dopyt je aj ponuka to je jedna strana mince... druha je co za tie peniaze klient skutocne dostane, moze to byt drahy BRAK aj ked sa setrilo!!!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?