Hlada sa fotograf 01.08.2015

24. jún 201520

Hladame fotografa, ktory bude ochotny odfotit v nas svadobny den nasu rodinku (so 14 mesacnou dcerkou). Miesto: Skalica, nejedna sa o fotografie z celeho svadobneho dna, len o fotenie cca dvoch hodin doobeda podla dohody, chceli by sme vsetky fotky na DVD (upravene aj neupravene), ziadna tlac, ziadny svadobny album, ani fotenie sobasa, ci svadobnej oslavy, kedze nasa svadba nebude "tradicna", chceme len umelecke fotky na pamiatku. Cena do cca 100Eur. Poprosim ponuky.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    v prípade záujmu ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, váš termín mám voľný a aj do ceny 100€ sa zmestíme aj s dopravou. Pozrite si moje portfólio na facebooku, kde sa stále dopĺňajú nové a nové fotografie. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Pekný deň

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov