Hľadá sa fotograf 8.9. 2018 Ružomberok

Profilova fotka
Súrne
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 Termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@tonobalucha dobrý deň, cena za fotenie ?hľadám niekoho do 300-350€ Max
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 tej cenovej hranici rozumiem. vyberajte mimoriadne uvazlivo. Pre väčšinu novomanželov je svadobný deň tak rýchly, že ich spomienka naň môže byť trochu rozmazaná. Krásne kvetiny, nádherné šaty, miesto konania a recepcia, všetci tanečníci a tanečníci, dokonca aj svadobný účes sú veci, ktoré si pripravili a tešili sa na ne. Bohužiaľ, je to len jeden deň a ide tak rýchlo. To je dôvod, prečo vám dobrý svadobný fotograf sprostredkuje spomienky tak ako nikto iný. Kvety uvädnú, jedlo sa zje, dekorácie sa rozoberú, ale fotky vám zostanú až do konca života. Aby ste sa uistili, že dostanete viac než len pekné obrázky, vytvoril som prehľad, ktorý vám pomôže pretriediť marketingový balast a odlíšiť kvalitných fotografov od tých podpriemerných. Citajte viac na mojej webke v poslednom blogu (je zakazane vpisat priamo link, takze vas musim navigovat takto).
Odpovedať
Profilova fotka
@maros_markovic je to pre kamošku ktorá tu nieje zaregistrovaná... Toto je jej požiadavka viac neriešim 😃 ja už mám po svadbe 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 Tak v tom prípade nehľadáte mňa :-) (ak sa jedná o fotenie celej svadby).
Odpovedať
Profilova fotka
@tonobaluchajej stačí obrad spoločné fotky a niečo z hostiny
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 termin mam volny, pozrite aj moje fotografie, viac info na webe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?