Hľadá sa fotograf a kameraman, 10.10.2020, Nitra

21. okt 201915

Hľadáme kameramana a fotografa na dátum 10.10.2020 z okolia Nitri, ak by ste boli niekto voľný, dajte mi prosím vediet. Ďakujem 🙂

• Dobrý deň. Písal som vám správu 🙂

• Pekny den,termin volny,viacere vyhodne balicky za Foto i Video,viac info i na mojej web stranke,
    v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte.Dakujem, Milan

• @lejdytinka  Termín mám zatiaľ voľný a som priamo z Nitry 🙂 Nahliadnite na môj web uvedený pod komentom 🙂 Želám všetko dobré & be happy 🙂. Kajo

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, nahliadnite na náš web 😉

• Dobrý deň
    Sme manželská dvojica z partizanskeho v Nitre fotievame dosť často
    Bližšie info posielam do súkromnej správy
    Pekný deň
    Mirka

• @lejdytinka
    ahoj, pozrite si moje portfolio na webe.
    Tomas

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• video na mojom profile

• Termin na fotenie svadby mam tiez volny. Pozrite si aj moje svadobne fotografie.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,

termín mám voľný, pre bližšie info ma môžete kontaktovať do správy.

Ďakujem

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň.
    Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme

• Urcite dostanete ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z majitelov fotoaparatov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia).

Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby.

Ono totiž pár krasnych portretoviek z posledych 5 rokov, alebo portfolio fotiek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa.

Držím palce pri výbere 🙂

• Ak by ste mali zaujem termin svadby mame este volny

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, @lejdytinka  rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin 🙂

• Šurany / Nitra / Vráble, svadobné balíky od 199€, voľné termíny 2020 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂