Hľadá sa fotograf/ka na 30.8.2014 z okresu Galanta

Hladame fotografa na svadbu, za ponuky vopred dakujem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať :) Spolupracujeme aj s viacerými ľuďmi. S pozdravom Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, radi Vám ponúkneme naše služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať. Ponúkam Vám aj video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Ponúkam Vám naše foto video služby. V prípade záujmu a blzžších informácií Nás prosím kontaktujte. S pozdravom SK
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec, okres Galanta pre mňa nepredstavuje vzdialenosť. Ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
@wendulina Pekný večer, ak ešte nemáte fotografa, ponúkam Vám svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tento termin mam este volny a rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?