Hľadá sa fotograf z okolia Malaciek na 12.7.2014

26. apr 2014140

Prosím poraďte fotografa s dobrou fantáziou a nápadmi na uvedený termín, ktorý by bol ochotný a schopný zvečniť náš najkrajší deň 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Som z Malaciek a Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂 cenník posielam do IP.

• Nech sa paci 🙂

• Sponzor fóra
  • @sue09  pozrite si aj moje svadobné fotografie

• Ponúkam svoje služby.

• Dobrý deň,
    termín mám volný, ak sa vám moja práca páči stačí ma kontaktovať a dohodnúť si prípadné stretnutie 🙂

Prajem krásny deň!

• @sue09  Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád zväčním Váš veľký deň. Ponuku posielam do IP. 😉

• Pozdravujem,
    Ponúkam Vám naše služby.V prípade Záujmu Nás kontaktujte.
    Ďakujem
    SK

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• termin mam zatial volny, viac informacii na mojich internetovych strankach 😉

• @sue09  Už ste si vybrali fotografa? Lebo ak nie tak nooo.. 🙂))

• Tak po chvilke odmlky sme spat a chystame sa naplno pustit do vyberu fotografa pre nas den 12.07.2014.

Najde sa tu fotograf, ktory ma tento termin v diari stale volny a bol by ochotny prist?

Predstava: Fotenie od cca 10:00 do cca 17:00 (fotenie zenicha a nevesty doma, promo fotky v interieri a exterieri, svadobny obrad, gratulacie po obrade).

Piste spravy, prispevky 🙂 Dakujeme.

• Dobrý deň,
    rada sa s Vami skontaktujem ak by sa Vám páčila naša tvorba 🙂
    S pozdravom

• pozrite si aj môj web, mam kreatívne fotky.. 🙂

• Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage