Hľadá sa kreatívny fotograf do Košíc na 10.8.2013

23. mar 201360

Budem vdacna za tipy, odporucania a ponuky 🙂

• @foofee  Dobry vecer, Vas datum mame este volny. Skuste pozriet nasu tvorbu tu medzi profesionalmi alebo na fb: Ivana a Peter Miller-Imagestudio ... 🙂

• Ponúkame vam svadobné fotenie mimo svadobného dňa (nedeľa?) ukažky cez portfolio, web. A teraz s výhodnejšími cenami. Veľa šťastia .

• @foofee
    tento termín sme voľný, sme team mladých ľudí a zabezpečíme originálne fotenia a niečo viac 🙂
    Budeme radi keĎ nás kontaktujete a môžeme sa porozprávať viac

• Sponzor fóra
  • @foofee  Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu. Ak sa Vám bude páčiť tak ma môžete kontaktovať napr. skrz email, ktorý nájdete tu alebo prípadne na www stránke.

• Ak "kreatívny" môže znamenať aj to, že sa nebude jednať o štandardtné pózovanie, ale o nerušené fotenie štýlom reportáž/dokument, možno sa Vám bude pozdávať môj uhol pohľadu. V prípade otázok som Vám k dispozícií. Termín mám zatiaľ voľný.

• @foofee Dobrý deň, 10.08. mám voľný termín. Nech sa páči, pls kuk môj profil, ak sa Vám fotografie budú páčiť, môžeme sa už aj konkrétnejšie a o detailoch porozprávať.
    ostávam s pozdravom
    g.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov