Hľadá sa šikovný fotograf - 12.9.2020 (Trnavsky, nitriansky, bratislavsky kraj)

Zdravím, hľadáme šikovného fotografa. Ak by sa dalo aj s krátkym videom.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaellaamisska
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaellaamisska tento termin mam zatial volný. Nahliadnite na môj web,ak sa Vám moja tborba zapáči, rafa Vám vypracujem CP. Som TT kraja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam ponuku do správy ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video máte správu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termnín mám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, a ak by sa Vám moja práca páčila - neváhajte ma kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
@michaellaamisska Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si našu prácu :-) Termín máme voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaellaamisska pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. :-) Krásnu svadbu! V Trnave odporúčam Zuzana Debnarova.
Odpovedať
Profilova fotka
Nitra - Vráble - Šurany + celá SR / nový svadobný cenník 2020 - voľné termíny / v ponuke SlideShow foto-video
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Svadobný kameraman a fotograf - BA, TT, NR.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?