Menu Forum

Hľadá sa svadobný fotograf, Stropkov, 14.9.2019

9. jan 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
evenstar88
Registrovala sa 7. decembra 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky. Okres Poprad.
  • Svadba bola 14. septembra 2019
    Stropkov, okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
evenstar88
Registrovala sa 7. decembra 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky. Okres Poprad.
    Stropkov, okres Stropkov
 Hľadám šikovného fotografa na svadbu v okrese Stropkov 14.9.2019. Posvadobné fotenie plánujeme v Kôprovej doline a na Dreveníku. Budem rada, ak mi poskytnete tipy na talentovaných fotografov.
19. dec 2018 o 00:11  •  Svadba bola v septembri 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kamilburansky (35 r.)
Kamil Buranský
Kamil Buranský PRO

Foto a video - Okres Nitra
7

“Už len 4 dni akcia na svadobné foto! Termíny sa míňajú. Nevestičky píšte, ak chcete ušetriť! Viac info na www.kamilburansky.sk, alebo píšte tu na mojasvadba :)”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
kamilburansky (35 r.)
Kamil Buranský
Kamil Buranský PRO

Foto a video - Okres Nitra
7

“Už len 4 dni akcia na svadobné foto! Termíny sa míňajú. Nevestičky píšte, ak chcete ušetriť! Viac info na www.kamilburansky.sk, alebo píšte tu na mojasvadba :)”
(Pred 9 mesiacmi)

@evenstar88 Krásny večer želám, daný termín mám voľný. Nech sa páči, môžete si pozrieť moju tvorbu na webe, alebo na facebook.

Be happy
19. dec 2018 o 00:35  •  www.kamilburansky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
detailphotostudio (32 r.)
Viliam Lezo - DETAIL PHOTOSTUDIO
Viliam Lezo PRO

Foto a video - Okres Prievidza

“Ahojte milé nevesty, ak ešte nemáte zajednaneho fotografa tak ja mám pre vás super ponuku: nafotim váš svadobný deň až do polnoci za super cenu 300€ ☺ všetky fotky upraví vyrerusujem a odovzdávam na USB v darčekovom balení 📸🎁Fotím po celom Slovensku☺ ukážku mojich fotiek mám v profile alebo na FB stránke @detailphotostudio 📸”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
detailphotostudio (32 r.)
Viliam Lezo - DETAIL PHOTOSTUDIO
Viliam Lezo PRO

Foto a video - Okres Prievidza

“Ahojte milé nevesty, ak ešte nemáte zajednaneho fotografa tak ja mám pre vás super ponuku: nafotim váš svadobný deň až do polnoci za super cenu 300€ ☺ všetky fotky upraví vyrerusujem a odovzdávam na USB v darčekovom balení 📸🎁Fotím po celom Slovensku☺ ukážku mojich fotiek mám v profile alebo na FB stránke @detailphotostudio 📸”
(Pred 10 mesiacmi)

Dobrý deň, fotím svadby po celom slovensku a za výbornú cenu emoticon Pozrite môj profil pre viac foto a v prípade záujmu ma môžte kontaktovať, pretože váš termín mám zatiaľ voľný 😊
19. dec 2018 o 08:12  •  www.facebook.com/detailphotostudio/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatianakusnirova5
Tatiana Gernátová Kušnírová
Tatiana Gernátová Kušnírová PRO

Foto a video - Okres Žilina
3
fotoportrét
fotoportrét
tatianakusnirova5
Tatiana Gernátová Kušnírová
Tatiana Gernátová Kušnírová PRO

Foto a video - Okres Žilina
3
 Pekný deňemoticon , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! emoticon
19. dec 2018 o 08:38  •  taninmoment.myportfolio.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
m_artfoto (27 r.)
M-Art
Martina Halčinová PRO

Foto a video - Okres Kežmarok
1
fotoportrét
fotoportrét
m_artfoto (27 r.)
M-Art
Martina Halčinová PRO

Foto a video - Okres Kežmarok
1
 Dobrý deň, termín zatiaľ voľný emoticon
19. dec 2018 o 12:37  •  www.facebook.com/m-art-1697543170464804/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “nevkladaj do foto vo fóre svoje kontaktné údaje”
19. dec 2018 o 23:44 • fotowendy
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
Foto-ateliér Nika a Fizzy
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
40
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
Foto-ateliér Nika a Fizzy
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
40
 Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás
25. dec 2018 o 18:42  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evenstar88
    Stropkov, okres Stropkov
fotoportrét
fotoportrét
evenstar88
    Stropkov, okres Stropkov
 Ďakujem Vám za ponuky krásnych fotiek, ale už som si našla svojho fotografa emoticon
9. jan o 14:05  •  Svadba bola v septembri 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to