Hladam dobreho fotografa/-ku z okolia Pezinka, Trnavy, Bratislavy. Poradi mi prosim Vas niekto?

Svadbu mame 5.9.2015 na hrade Cerveny Kamen, je potrebne, aby poznal prostredie, chceme sa fotit vonku v okli hradu ale aj vo vnutri a v hradnych pivniciach. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Takmer nikdy som nepoznala prostredie, kde som fotila..... čiže si naozaj nemyslím, že je to potrebné... :) Dobrý fotograf Vám urobí skvelé fotky kdekoľvek! Veľa štastia pri výbere! S.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, my sa tiez chceme ist fotit na Cerveny kamen, svadbu mame tyzden po tebe :) a fotit nas bude http://ggasparovicova.blogspot.sk/ odporucila nam ju znama, mozno bude mat este volno a naviac je z Modry,tak okolie pozna
Odpovedať
fotit sa v pivnici... uzasny napad
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Profilova fotka
Dobrý večer, som od Trnavy, ale Červený kameň aj okolie poznám veľmi dobre. Aj svadbičku som tam už fotila ;-) Pozrite si moju prácu a pokojne mi napíšte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás na červenom kameni sme fotili viac krát okolie poznáme a máte u nás možnosť aj krátkeho videa v prípade záujmu
Odpovedať
Profilova fotka
@nikoletka258 máte stroj času? svadba bola v r.2015 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?