Hľadám dobrého fotografa na svadbu 5.8.2017 v Trenčíne

30. mar 201713

hľadám fotografa na 5-8-2017 do Trenčína, poprípade aj dvoch fotografov aspoň na začiatok

• Nech sa paci termin mam volny. Tesim na na komunikaciu. Viac foto na webe.

• Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.

• príjemný dobrý večer ... termín voľný posielam ponuku do správy

• Sponzor fóra
  • Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Dobrý večer
    Skúste si pozrieť aj našu tvorbu
    Sme manželská dvojica fotografov a do Trenčína to mame na skok🙂
    Bližšie info som Vám poslala rovno do správy
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• @vlastami  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• Pekny den,

Skúste pozriet aj moje prace. Vás termín mam zatial voľný 🙂

• Dobrý deň termín máme ešte voľný sme dvaja fotografovia a celý marec máme aj veľkonočné zľavy na foto balíčky svadobné. Poslala som vám aj správu 🙂

• Som k dispozícii.

• @vlastami  som fotograf z Bánoviec, pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe alebo osobne

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám poskytnem naše služby. Váš termín máme ešte voľný.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 😎

Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ...

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite