Hľadám foto a video na 2.5.2014 do Komárna

28. mar 201490

Hladam fotografa a kameramana na svadbu 2.5.2014 v Komarne.

• ponukam nase (foto) sluzby 🙂

• @vg3  rád pridem do Komárna 🙂 pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku ...

• Dobrý deň!
    Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom 🙂

• Sponzor fóra
  • @vg3   Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. 🙂 Som fotograf z Nových Zámkov a rád prídem za Vami do Komárna. 🙂

• @vg3  V ramci svojej svadobnej agentury Vam ponukam komplet akciovy balik sluzieb😃J/starejsi,harmonikar,kameraman,fotograf,vyzdoba saly,folklorny subor .

• 🙂 Dobrý deň,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. Kameraman,fotograf,DJ,kapela
    S pozdravom

• Dobrý deň, termín je voľný, momentálne mám akciu -50% na všetky balíky... Rád zvečním Váš veľký deň...

• termin mam volny, viac informacii mailom alebo na mojich www strankach 😉

• @vg3  Ahoj, Váš termín sa mi práve uvoľnil tak Vám ponúkam aj svoje služby. Ponuku posielam do IP.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov