Hľadám foto + video na termín 18.8.2018,Trenčín

15. aug 201780

Ahojte, potrebovala by som na náš svadobný deň moderného,kreatívneho fotografa a kameramana 🙂 😉
Pomohlo by mi aj keby už hneď vidím cenové ponuky,.ak to nie je tajné,tak poprosím do správ 😉

Vopred veľmi pekne ďakujeeeem 🙂

• @borenika  Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.

• @borenika  pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik mam na webe, tiez vybery z celeho svadobneho dna, som fotograf z Bánoviec, viac info rad zodpoviem mailom alebo osobne

• @borenika  ahoj, pozrite si moje fotky ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Velmi rád budem súčasťou vašeho Dňa.

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj 😊 Zatiaľ váš termín mám voľný. V prípade otázok ma kľudne kontaktuj. Cenovú ponuku Ti posielam do správy.

• Dobrý deň,
    môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. 🙂
    Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný, pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Ponúkam Luxusné kreatívne svadobné fotografie. Termín mám voľný.
    Za svoju prácu som získal Európsky titul co je slusna referencia, kazdopadne fotky nech prehovoria.
    Info v sprave.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov