hľadám fotografa 10.10.2015

2. mar 201513

hľadám fotografa 10.10.2015

• Voľné! 🙂

• Dobrý deň,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. Bližšie informácie Vám napíšem v prípade záujmu formou IP. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Sponzor fóra
  • Termín zatiaľ voľný. Skúste si pozrieť moju stránku.

• @bubusa84  termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na mojom webe, alebo mi napiste spravu

• ahoj @bubusa84 . mne fotila svadbu @dkphotography  a bola som velmi spokojna s pristupom aj fotkami. prve foto som mala hned v nedelu a zvysok kratko na to. cenovo tiez super! len teda neviem ako to ma Katka s volnymi terminmi 🙂

• Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, a ak sa Ti zapáči, píš pre bližšie info. 🙂

• Dobrý deň váš termín mám ešte voľný. Ak by ste si želali uvoľnené fotenie som tu pre vás 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @bubusa84
    Pekny dnik, tiez som volna! Fotky aj cennik mam na webe/facebooku. 😉

• Ahoj @bubusa84  tvoj termin mam este volny, v pripade ze sa ti zapacia moje fotky, nevahaj ma kontaktovat.

Daniel

• 10.10. krásny termín, sestra mala rovnaký

• Dobry den! V spominany termin Vam rada ponuknem svoje sluzby.

• @bubusa84  Ahoj, skús pozrieť aj môj web 🙂 Nájdeš tam všetko podstatné, na otázky rád odpoviem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!