Hladam fotografa 27.5.2017 Lozorno

20. mar 201760

Hladam fotografa na termin svadby 27.5.2017 miesto - Lozorno , ponukame 300€ , za tuto sumu chceme fotky nevesta,zenich v exterieri,casovo medzi 12-14:00hod cca 30 ks peknych upravenych foto, plus nafotenie obradu o 15:00 zaciatok, po obrade gratulacie, spolocne foto ( foto cca do max 200ks vydarenych zaberov )To je vsetko. Dakujem

• Som k dispozćii. Viac info IP.

• tiež môžem

• Dobrý deň, môžete pozrieť aj moju tvorbu 🙂 V prípade že Vás osloví, stačí napísať.

Prajem pekný deň

Rado

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem radi vás budeme sprevádzať vašim veľkým dňom

• Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade záujmu alebo otázok ma kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov