Hľadám fotografa, 31.8.2019, Zemianske Kostoľany

18. feb 201911

Ahojte, hladam fotografa na svadbu 31.8.2019 v Zemianskych Kostolanoch. Dakujem.

• Dobrý večer, termín mám voľný - poteší ma ak si pozriete moje portfólio. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Ak sa Vám moje fotografie budú páčiť som tu pre Vás.

S prianím pekného večera
    skolnikphotography.

• Dobrý večer prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný. Môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Ceny viem prispôsobiť podľa potreby zákazníka, stačí sa ozvať. 🙂

• Sponzor fóra
  • @viva233  Pekný deň želám,

• @viva233  zdravim, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rad poskytneme viac info.
    S pozdravom

• @viva233
    ahoj, pozrtie si moje fotky na webe, ak sa Vám moja práca bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
    Tomas

• @viva233  Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• Pekný deň, písala som vám správu! 🙂

• termín svadby je zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme priamo z Prievidze a Partizánskeho okolie poznáme veľmi dobre 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov