Hladam fotografa a DJ-a na svadbu 27.06.2015 Trnava

prosim o zaslanie ponuky. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš :-) Pre viac info kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť aj moju tvorbu a web( tam nájdete základné informácie ) :) do TT to mám kúsok.
Odpovedať
Profilova fotka
@zelova termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info správou
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatiaľ voľný a ponuku posielam do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @zelova Vas termin mam zatial volny, tak ak by sa ti pacilo moje portfolio, alebo by si mala nejake otazky, tak sa kludne ozvi. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam zatial volny. Ak sa ti pacia moje fotografie, viac informacii rad poslem mailom alebo na mojich www :) ...DJ-a odporucam Mariana Kuklu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín mám zatial voľný , pôsobím v TT, ak sa fotky budú páčiť veľmi rád pošlem viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a organizujeme svadby na základe požiadaviek klientov. :-) Zabezpečujeme foto, video, DJ, výzdobu... Ak by ste mali záujem o bližšie informácie o nás a o našej práci rada Vám odpoviem prostredníctvom IP. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
Odpovedať
Dobrý deň. Ak by som Vám mohla odporučiť podľa vlastných skúsenosti tak by to mal byť DJ MALÁŇ. Má bohaté skúsenosti hrania moderovanie celej svadby plus svadobné súťaže a pod. A čo sa týka ceny tá je veľmi prijateľná. A dokonca aj známym hral oslavy a tiež boli nadmieru spokojný.
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, ak mate zaujem, ozvite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zelova Ak by Vás zaujala moja práca, rád ponúknem svoje služby :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?