Hľadám fotografa a hudobnú skupinu na svadbu 16.4.2016 v Trenčíne

Dobrý deň,hľadáme fotografa a hudobnú skupinu na svadbu 16.4.2016 v Trenčíne.viete nám niekoho odporučiť? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografie z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky, ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu ….. je to o vás, nie o nás ….. PANDORASBOX
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkatn Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja mám vtedy voľno.. S pozdravom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moju prácu... Termín mám zatiaľ voľný a Trenčín nedaleko.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkatn dobry den, termin mame volny v pripade potreby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkatn Dobrý deň, Váš termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkatn Skúste si pozrieť aj moju prácu. Cesta do TN nieje problém :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, Ak vas zaujala moja kreativita mozete mi napisat :) pekny den Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám nase šlužby. Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež zatiaľ voľný. Ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vaším veľkým dňom :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@erinkatn pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem. Váš termín mám voľný, budem veľmi rád, keď budeme spolupracovať. Cenovú ponuku Vám posielam do správy a sem pripájam malú fotoukážku ako vypadá môj výstup plus malá ukážka tvorby. Viac nájdete na webe alebo facebooku. Budem poctený, ak budeme spolupracovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkatn Dobrý deň, odporúčame veľmi šikovného fotografa Martina Krausa www.emkraus.sk. Hudobných skupín poznáme viacero, záleží ako veľlkú skupinu chcete a aký repertoár. :) Pokiaľ by ste mali záujem, napíšte mi správu a dám Vám viac kontaktov, či už na fotografov, alebo na skupiny. Pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný. Pripájam ukážky z mojich svadobných fotografií. Pre viac info ma prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám prídem zdokumentovať svadobný deň. Pozrite si moje fotografie a cenník na webe (link v profile). Som z Bratislavy, rada pricestujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?