Hľadám fotografa a kamerama, 16.11.2019, Spišská Belá

27. dec 201814

Prosím o tipy. Ďakujem

• Dobrý deň tento termín mám zatiaľ voľný ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂 . Fotím po celom SR. Viac fotiek aj s cenovou ponukou mám v profile 😉

• @kris8656  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný 🙂

Be happy 😉

• @kris8656  ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.

• Sponzor fóra
  • @kris8656  Pekný deň. Termín máme voľný, ponuku som poslal do IP.

• Ponúkame Vám naše služby!

• Príjemný dobrý deň,
    termín máme voľný ... posielam cenovú ponuku do IP

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku 🙂
    Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás termín je zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂

• Termín mam dostupný.

• Dobrý deň. Ja prevádzkujem fotobúdky a Váš termín mám voľný. Všetky otázky by mal zodpovedať môj profil, ak nie, tak Vám rád odpoviem na Váš email.

do fotobudkovania

• @kris8656  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin 🙂

• Dobrý deň , budeme radi ak nazriete na naše portfólio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame kompletné profesionálne foto+video služby.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov