Hľadám fotografa a kameramana / 22.10.2016 / Humenné

26. mar 201625

Dobrý deň, hľadáme fotografa a kameramana na svadbu v Humennom dňa 22.10.2015. Odporučite niekoho??? Poprosím cenu a prípadne ukážky tvorby. Ďakujem 🙂

• @janatar Dobrý, termín voľný 😉

• Dobrý deň, radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si prosím našu stránku. Štúdio KAMA

• Sponzor fóra
  • Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Do internej pošty ponúkam cenovú ponuku.Prajem pekný večer.

M

• @janatar  Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Žijem v ZA ale pochádzam z HE a každý rok tam fotím pár svadieb. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• @janatar  dobry vecer...som pomerne hodny kus od vas ale tak skusim 🙂 ak bude cas a chut pozrite aj moje foto 🙂

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• ak sa Vam zapaci moje portfolio, kludne sa ozvite 🙂

• @janatar  ahoj, ak sa fotky budú páčiť, budem rád ak sa ozvete 🙂

• Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný. Pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám obratom cenovú ponuku našich služieb.

• Zdravím,

termín mám predbežne voľný, vprípade záujmu ma prosím kontaktujte.

Pekný deň!

Dávid Doroš

• 🙂 .... PRajem veľa š'tastia ........ termín stále aktuálny!

• Dobrý deň! ponúkame Vám naše služby foto a video!

• v pripade záujmu sa ozvite... nech sa páči. emoticon MJ.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás

• @janatar  Dobry den, termin zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . 😉

• Dobrý vecer, termín mám voľný aj ja (fotografia) kľudne pozrite moj web. Ďakujem

S pozdravom Radovan Škohel

• Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Pekny den zelam, moj profil vam je k dispozicii 🙂 fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂

• Ponúkam svoje služby 😉

• Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe
    v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať! 🙂

• 22.10.2016 je stale volny 🙂 viac info na webe alebo na poziadanie ...

• Ponúkam Vám svoju prácu ako fotograf. Moje portfólio aj cenník je na mojom webe.

• Ponukam sa ..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!