Hľadám fotografa a kameramana na 25.11.2017 v Nitre

Profilova fotka
Dobrý deň prajem.Hľadám fotografa a kameramana na svadobný deň 25.11.2017.Ak by ste boli aj ako tím o to lepšie.. Ak by ste mali volné termíny,tak prosím dajte vedieť a poprosila by som aj cenovú ponuku do správy,poprípade na mail: fernetkovaaa@gmail.com .Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Poslal som Vám ponuku na IP.:) Prajem pekný deň. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejdytinka Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
@videostudiomavex Boli by ste ochotný pricestovať aj do okolia Nitri?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejdytinka Posielam Vám internú poštu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejdytinka pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny pre Vas. viac foto v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a ponúkame Vám naše foto a video služby. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás oslovili veľmi rada Vám pošlem viac info o nás a našej práci. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň nevesta Ponúkam Vám svoje služby svadobného fotografa Ako fotograf sa snažím aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky s romantickým nábojom tohto veľkého dňa. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať. viac z mojej tvorby, ceny aj referencie na mojej webstránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spravíme všetko preto, aby sme Vám pomohli uchovať si spomienky na Váš výnimočný svadobný deň. Ponúkame spravodlivú cenu úplne pre každého. Ďaľšie informácie v Internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?