Hľadám fotografa a kameramana na 29.4.2017 v Púchove

Profilova fotka
Dobry den, nasiel by sa niekto cenovo prijatelny a nie moc drahy? Najlepsie keby su obaja v cene. Dakujem vopred za ponuky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny , viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Poslal som Vám ponuku na IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lacathe Skúste si vygoogliť kameraman Ľubo Ondráško a jeho dcéra , fotografka Lenka Ondráškova. Spolu majú výhodný balík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ja si dovolím ponúknuť služby fotografa . V prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lacathe Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa 8-) S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Ahoj, doporučujem Mariána Krivošíka :), super komunikácia a ešte krajšie fotky . A cenovo primerane dostupný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme zatiaľ voľný, viac info posielam do správy.... R.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás. :-) V prípade, že sme Vás zaujali rada Vám odpíšem na Vašu IP alebo :-) . Váš termín máme zatiaľ voľný. PS: S pricestovaním nemáme problém nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Navštívme moju stránku. ;)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem poslala som vám do správy aj cenovú ponuku a sem malú ukážku fotografií
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?