Hľadám fotografa a kameramana na 30.9.2017

Ahojte hľadám šikovného fotografa a kameramana na 30. 09. 2017.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na sociálnej sieti. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@jedinakatarina Dobrý večer, poslal som Vám správu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Sme manželská dvojica pôsobiaca na celom území Slovenska a Anglicka. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať rada poskytnem viac info. Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@jedinakatarina Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Pôsobíme po celom Slovensku, takže nevidím problém 8-) Určite si pozrite našu Svadobnú akciu :) Je veľmi zaujímavá :) S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
@jedinakatarina ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
@jedinakatarina Dobry den, termin zatial volny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@jedinakatarina Skúste si pozrieť aj moju prácu :D
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny. Viac foto v profile a na webe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jedinakatarina pozrite si aj moje svadobné fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si našu prácu na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu nakoľko máme Váš termín zatiaľ voľný. V prípade, že Vás zaujímajú nejaké informácie o našej práci rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojích prác, ceny ale aj referencie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Lukáš
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?