Hľadám fotografa a kameramana na 7.9.2013 do Ružomberku

13. jún 201360

Zdravím všetkých, hľadám fotografa a kameramana na tento termín. Ideálne by bolo z okolia Rk ale nemusí byť, ďakujem za rady. 😉

• @tinus77   ahoj, my sme mali photocam z čadce a sme veľmi spokojní.Je to manželský pár fotografka a kameraman a teda ja som bola veľmi príjemne prekvapená, pretože ja sa nerada fotím, ale fotky vyzerali skvele a cena bola prijateľná 🙂

• ahoj ,termin mam zatial volny

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • Ďakujem za ponuky a rady, už som si vybrala 😉

• Ahoj,ja tiež zhanam fotografa,uz si si vybrala,ja som bola v fotocentrum,ale ani obraz ani zvuk...Dakujem za radu🙂

• Dobry den, dovolte aby sme Vam ponukli nase sluzby. Sme dvaja profesionalni fotografi, dopravu v ramci celej SR mame gratis 🙂 Rovnako Vam ponukame sluzbu profi fotopozadia spolu s vtipnymi rekvizitami priamo na Vasej hostine. Pre viac info navstivte nas web.

• @babecka  Ahoj máš v správe 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov