Hľadám fotografa a kameramana na 9.9.2017 v Prievidzi

Ahojte , hladam fotografa a kameramana na svadbu v prievidzi 09.09.2017 , ak mate nejake skusenosti a rady budem vdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termin mam volny, nech sa paci.
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa1991
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer Skúste si pozrieť i ukážku našej práce. Váš termín máme ešte voľný a na mesiac september momentálne ponúkame i zľavu 50 euro V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa1991 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonický. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@denisa1991 Pekny den prajem, Vas termin mam volny. V pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný a sme priamo z Prievidze ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa1991 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost emoticon , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?