Hladam fotografa a kameramana na svadbu 06.09.2014, ktora bude v okoli Modry.

Hladam fotografa a kameramana na svadbu 06.09.2014, ktora bude v okoli Modry. Mozete mi poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol svoje služby. Na stránke nájdete moje portfólio. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň kameraman - foto. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, urobíme Vám nádherné fotografie, ak by ste mali záujem , tak aj video v najvyššej kvalite a filmovom prevedení. Cenová dohoda možná. Termín máme zatiaľ voľný :) Kontaktujte práve nás
Odpovedať
Profilova fotka
@lawyerka Pekný večer, som z PK, okolie dobre poznám, ak by ste ešte nemali vybraného fotografa tiež Vám ponúkam svoje služby :)
Odpovedať
Dobry den,ma niekto volny aj termin 30.8 na cca 3hodky?okolie pezinok.prosim spravu.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, pozrite si moju tvorbu a dajte mi vediet, ak bude zaujem. Andrej Repka
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?