Hľadám fotografa do 300 eur v Košiciach

4. mar 201417

hladam fotografa na svadbu v kosiciach od rana do cca 18.00 hod

• @alfa82  Dobrý deň milá nevesta ponúkam Vám svoje služby - ceny svadobných balíkov sa pohybujú od 150,- do 460,- Eur, Do sumy 300,- Eur by sa u mňa zmestil zredukovaný balík MEDIUM - t.j. fotografovanie príprav, obradu, skupinových fotografií, portrétnych fotografií a začiatku hostiny (cca 1,5h). Ak by sme k tomu pridali ešte aj odobierku od rodičov, bolo by to 335,-Eur. A kedy máte termín svadby? Aby sme sa Vám zbytočne neponúkali, ak už máme Váš termín obsadený 🙂

• dakujem za ponuku termin je 23.8.2014

• @alfa82  poslala som ti spravicku 🙂

• Sponzor fóra
  • Aj ja by som mala zaujem o taketo cenovo priaznive sluzby 🙂)

• @mayka007  S radosťou 🙂

• nech sa paci, v tejto cene mozte mat dvoch fotografov 😉

• @alfa82  Tento termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Sme tu pre vás. . .

• @alfa82  U mňa máte za tú cenu celú svadbu, požiadavke sa samozrejme prispôsobím, ak by ste mali záujem
    Prajem pekný deň

• Ahoj.
    V prípade záujmu Nás kontaktujte.
    s pozdravom
    SK

• je to ešte voľné

• Martin Rovňák

• @alfa82  Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám poskytnem svadobné fotografovanie. Možete ma kontaktovať telefonicky alebo mailovo.

• @mayka007  Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám poskytnem svadobné fotografovanie. Možete ma kontaktovať telefonicky alebo mailovo.

• Sponzor fóra
  • @alfa82  Manželia Vargovčakovci...foto a video 🙂 super práca ja môžem len a len dporúčať...pozri foto v albume 🙂

• Hladam profi fotografa na svadbu v Kosiciach na 06.09.2014. Ozvite sa,dakujem.
    😉

• Dobrý deň. Som fotograf a venujem sa fotografovaniu svadieb a detičiek. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov