Hľadám fotografa do 400 EUR, 7.9.2019, Modra

11. okt 201890

ahojte najde sa nejaký fotograf ktorý by fotil náš svadobný deň ? kedže nechceme svadbu príliš predražiť tak ideálne do 400 EUR
Ďakujem 😉

• @diana_a_michal  ak nechcete svadbu prilis predrazit, odporucam osekat ine polozky. ak to vase moznosti, samozrejme, dovolia. chapem, ze niekedy sa proste neda.

avsak za 400 eur, navyse s terminom o rok, najdete doslova iba "nejakeho" fotografa. drzim palce 🙂

• Ahoj, pozrite moje portfólio. Ponuku posielam do IP. Prajem pekný deň 🙂

• skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Sponzor fóra
  • Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• dobrý deň termín mám voľný ... posielam ponuku do internej pošty

• Kvalitné fotografie, ale aj nekvalitné Vám ostanú na celý život, preto odporúčam prehodnotiť výdavky a ušetriť na tom čo je menej podstatné a na spomienkach nešetriť. Táto chyba sa už nedá napraviť žiaľ nikdy 😞
    Objednajte si kvalitného fotografa radšej na kratší čas na to najpodstatnejšie. Takto sa dá ušetriť a nešetriť na kvalite 🙂 Prajem šťastnú ruku pri výbere fotografa 🙂

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby.
    V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Máte odo mňa IP 🙂

• Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€. 📸 termín na svadobné fotenie mám voľný 📸 viac informácií o sebe mám v profile 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka