Hľadám fotografa do 450€ na svadbu v okolí Bratislavy

30. aug 201610

Svadba v okoli Ba

• Este upresním svadobné fotenie 16.6.2017. Od obradu do rana🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @monikaness  ahoj mňa fotila Sima z Foto Paradiss Námestovo - majú tam aj cennik - pozri môj album - bola súper a osobná ako keby bola hosťom svadby a v tichosti fotila naše momentjy ak sa ti fotky zapacili tak sa zmestis pod tvoju sumu ale možno cesta ešte navyše

Ďalšie odporúčam fotografovanie.eu - super prístup a cestuje pi celom slovensku

• Sponzor fóra
  • @monikaness  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň
    Na váš termín som vám zatiaľ k dispozícií 🙂 aj do cenového rozpočtu sa zmestíme. Foto odovzdávam aj na štýlovom drevenom USB kľúči
    V prípade záujmu ma kontaktujte 🙂 .

• Dobry den, som sice z BB, ale fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂 vdaka tomu sa do Vasho rozpoctu hravo zmestime aj s cestou 🙂 moj profil Vam je k dispozicii.

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. 🙂 V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich zašlem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.

• Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný 😃 ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    ELLIWED
    Hlohovec
    .