Hľadám fotografa, kameramana na 26.8.2017 na východe

21. nov 201616

Hľadáme FOTOGRAFA na fotenie svadby 26. augusta 2017 - východné Slovensko
Zároveň hľadáme aj KAMERAMANA, ktorý vie spravovať pekné, nie tuctové svadobné video z celej svadby v dížke cca 2-3 hodiny.

Ďakujeme za všetky ponuky ♥

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

PS : Pozrite si našu SVADOBNÚ AKCIU, ktorá Vás určite zaujme 😎

S pozdravom video-štúdio MAVEX

• Dobry den
    Skúste si pozrieť i našu prácu . Sme manželská dvojica fotografov a pochádzame z Partizánskeho no posobime na celom uzemi Slovenska . V prípade akýchkoľvek otázok nas neváhajte kontaktovať . S pozdravom Mirka a Maťo

• Sponzor fóra
  • @beiatriss  Dobrý deň prajem, termín mám voľný 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce.

Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň, kľudne si môžete pozrieť aj môj web.

Ak by Vás práca zaujala, stačí napísať.

Prajem pekný deň 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den, termin mam volný ozvite sa 🙂

• Dakujeme pekne za ponuky zatial, vsetko si starostlivo poprezerame 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• posielame našu ponuku ... pokiaľ Vás zaujme budeme radi 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky

Ďakujem.

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň

• Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa 🙂 Momentálne máme akciu - Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.

• Sponzor fóra
  • Ďakujeme Vám všetkým za ponuky 🙂 Už sme si vybrali a zarezervovali si termíny.
    Prajeme Vám všetkým veľa úspechov, nech Vám to aj naďalej tak pekne fotí a točí 🙂

• Dobrý deň prajem, termín je ešte voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. emoticon

• @beiatriss  

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Túžite po krásnych svadobných fotkách, ale neradi sa fotíte?
    Nafotím vám fotky plné emócií, s ktorými znovu prežijete tie najkrajšie chvíle.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov