Hľadám fotografa, kameramana na svadbu 9.9.2017

Ahojte, nájde sa ešte voľný fotograf/-ka a kameraman/-ka na našu svadbu v tento magický deň 9.9.2017? Ideálne Nitra / Trnava a blízke okolie. Budem veľmi rada ak mi aj niekoho odporučíte ;) Ďakujem veľmi pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
skúste pozrieť moje fotografie, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) Ak máte nejaké otázky rada Vám odpoviem formou IP alebo emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzi654 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Ďakujem pekne za všetky ponuky aj tu aj cez IP.. už len si vybrať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, prostredníctvom svadobného filmu Vám pomôžeme uchovať si spomienky na Váš výnimočný svadobný deň. A to nie je všetko - máme pre Vás pripravený aj zaujímavý darček a tak teda: mrkni na to - MRKNINAnaDARČEK. Ďaľšie informácie v Internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín máme voľný. Pozrite si náš web a ak sa Vám budú videá a fotografie páčiť, ozvite sa. Radi Vám zodpovieme na Vaše prípadné otázky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?