Hľadám fotografa, kameramana v Rožňave na 17.6.2017

Hľadáme fotografa a kameramana na svadbu v Rožňave 17.06.2017, kedže nepoznáme nikoho, potrebovali by sme poradiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny :) Nevahajte ma kontaktovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@katyc33 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termin mam zatial volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Skúste si pozrieť aj ukážku našej práce . Sme manzelska dvojica fotografov a pôsobíme na celom území Slovenska Vlak termín mne momentálne voľný . V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
@katyc33 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Profilova fotka
@katyc33 Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?