Hľadám fotografa, Kováčová pri Zvolene, 8.6.2019

Dobrý deň, fotograf nám odriekol na poslednú chvíľu, neviete o niekom? Svadba bude 8.6.2019.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio, Váš dátum máme voľný ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@chilita skuste si pozriet moj web
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného večera skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som zo Zvolena a Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne ich nájdete na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chilita dobrý deň moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chilita Pekný deň, rád ponúknem služby fotografa,posielam i správu do IP :-) Viac info i na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo aj na fb stránke Michelle D. Photography. Som fotografka z B. Bystrice a momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
Profilova fotka
písala som vám správu ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Neváhajte ma kontaktovať pre viac info https://www.flickr.com/photos/luciana...
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu pre Vás!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpovedať
Dobrý večer , Váš termín 08.06. mám ešte voľný Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) Spolupracujem s kolegyňou ktorá točí video takže nieje problém to spojiť Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať Lucia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?