Hľadám fotografa/ku na 14.6.2014 do 18.00 hod. z KE

Hľadám fotografa/ku na 14.6.2014 do 18.00 hod. z KE, ktorý by nám v náš svadobný deň urobil zopár fotiek z príprav nevesty, ženícha ,odpytovania . Obrad máme o 17.20 , preto by sme v deň svadby v čase cca od 12.00-15.00 stíhali a radi absolvovali aj svadobné fotenie + fotenie počas obradu. Nášmu fotografovi do toho niečo veľmi súrne prišlo a v deň svadby nás môže nás fotiť iba od 18.00. Ak máte voľný termín alebo o niektom viete píšte. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula507 Dobry den, som fotograf z KE a SNV, Vas termin mam este volny, kompletne info na mojej webstranke:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula507 dobry den skuste u nas
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula507 Dobrý deň. Tento termín je u mňa voľný. Práce môžete vidieť na webe. Kontaktujte ma, na všetky otázky rada zodpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám Vašu svadbu nafotím :)
Odpovedať
Profilova fotka
Viac info v profile alebo na mojej stránke...
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim Vas. Je to smutne, ze poniektori " fotografi" si vezmu aj dve svadby na jednu sobotu a takto jednaju s parikmi.. Ak sa vam do dneska nepodarilo najst fotografa, skuste si prezriet aj moj mini vyber fotografii na mojej webovej stranke. Viac foto onedlho v mojom profile. S pozdravom Peter Vojtasko.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?