Hľadám fotografa na 10.1.2015 Zákamenné okr. Námestovo

11. dec 2014140

Hľadám fotografa na 10.1.2015 Zákamenné okr. Námestovo..

• Písal som IP 🙂

• @adusa666  Dobrý večer, ponúkam sa Vám, moju prácu si môžete pozrieť na internetovej stránke.

• Sponzor fóra
  • Pozri moje foto. Ja som ohromne spokojna. fotografovanie.eu

• Dobry den, pozrite sa aj na nasu pracu, urcite Vas zaujme 🙂

• Dobrý den,
    podívejte se prosím i k nám. Fotíme ve dvou fotografech, můžeme poskytnout služby vizážistky a rádi na Vaši svatbu dojedeme 😉

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography

• @adusa666  Dobrý, voľno, rád pofotím. Som z NO tak aj osobné stretnutie nie je prekážkou. 😉

• Budeme radi ak si pozriete našu prácu ... pre rok 2015 cestovná režia Gratis!

• Ďakujem.
    Prišlo mi veľa ponúk. Ešte som nevybrala. Budem vyberať z tých, ktorí mi poslali aj cenník.
    Naša predstava je fotenie od obeda, keď už budem oblečená, nalíčená a učesaná.
    Od odobierky až po odčepčenie cca. od 12:00 do 01:00..
    Cena do 300 eur aj s cestovným...

• Dobrý den, do ip som Vám poslal ponuku aj s cenou 🙂 skúste si pozrieť moju prácu na mojej stránke možno Vas presvedčí 🙂 kedže by sa nefotilo od priprav možno by sme vedeli niečo spravit aj s cenou ktorú som Vám poslal 🙂

• Som tu pre vas... 🙂 cenovu ponuku mozem zaslat do IP 🙂

• Rada by som Vás fotila. 🙂

• Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, možno sa Ti zapáči... potom kľudne píš. 🙂 Cestovanie nie je problém.

• @michalmajcher  Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok 🙂 Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac 🙂

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň 🙂
    4nets team

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobný a rodinný fotograf