Hľadám fotografa na 10.6.2017 v Banskej Bystrici

3. jan 201719

Dobry den, poprosil by som odporucania na kvalitneho a overeneho svadobneho fotografa pre nasu svadbu 10.6.2017. Najlepsie niekoho z okolia BR,BB, ZV. Dakujem za kazdu odpoved 🙂

• Katka Poturnay 😉

• Dobrý deň, ponuka je vo Vašej súkr. pošte 🙂

• Dobry den
    Skúste si pozrieť aj našu ukážku práce
    Sme manželská dvojica fotografov a pôsobíme na celom území Slovenska ako i v zahraničí
    V prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať do správy
    S pozdravom

Mirka a Maťo

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, nie som síce z BB ani ZV ale ak budete mat čas, kľudne prebehnite môj web.
    Ak by sa práca páčila, stačí napísať.

Prajem pekny večer

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Najviac mám na FB. Som zo Zvolena. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Prajem Vám pekný večer,
    Martin

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @lubossko  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontkatujete.

• @lubossko  Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Ak Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň,
    môžete si v prípade záujmu pozrieť náš profil. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    PS: Váš termín máme zatiaľ voľný.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň

Váš termín mám voľný. Ak by vás zaujala moja práca. Kontaktujte ma.

• Ahojte. Ak hladate fotografa na svadbu tak rozhodne neodporucame Nahlovskeho. Maximalny amater. Prikladam dokaz.

• @majinkah  fuha velmi smutne...citim sa jak na tv joj inkogdnito

• @majinkah  Tak to je naozaj hrozna fotka. Kolko pytal ten "fotograf" ?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ja doplnim kolegu. nie je dolezite pozriet si iba portfolio a predchadzajucu pracu. dolezite je pozriet si CELU SVADBU fotografa!!! tie akoze umelecke portrety urobi takmer kazdy na relativne znesitelnej urovni. lenze svadba sa foti od rana az do noci. nevesta so zenichom neplatia iba tu hodinu v parku, na lodke, na kopci alebo v lese. platia za fotky z celeho dna. takze radim kazdej buducej neveste, aby tvrdo ziadala referenciu v podobe celej svadby. naozaj nechapem, ako si vedia niektore vybrat iba na zaklade pozretia tych par vystavnych kuskov, ktore maju vsetci na webe a podobaju sa ako vajce vajcu.

• Sponzor fóra
  • Vsak ano. Bohuzial nasa chyba. Teraz davam vsetky fotky retusovat. Tie co mal na nete vyzerali tak standartne.. Uz to nezmenim ale aspon varujem buduce nevesty. Dala by som aj oficialnu recenziu ale meviem kde.

• @majinkah  no uz je po funuse. ale uz samotna info z jeho webu mala byt varovanim - 2000 retusovanych foto za 339 - to fotograf pri zmysloch nemoze ponukat.....

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• Dobrý deň, Luboš

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• Dobrý deň posielam ponuku do IP 😉 určite Vás zaujme

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Ako svadobný fotograf pomáham novomanželom naveky si uchovať tie najdojemnejšie spomienky z ich výnimočného dňa.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov