Hľadám fotografa na 11. 11. 2017 v okolí Brezna

17. feb 2017150

Ahoj, viete mi poradiť dobrého fotografa v okolí Brezna? Máme svadbu až 11. 11. 2017, ale nechcem to nechať na poslednú chvíľu. Ďakujem za rady!

• Ahoj Monika, skuuus tohoto sice je z BB ale myslim ze by nemal problem zajst do BR
    http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/cellar/

Ale z BR ti neviem poradit

• termin volny .. viac info an webe 🙂 dakujem ...

• Pekny den prajem, tento termin mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.

• Dobrý deň, skúste prebehnúť aj môj web. Ak by sa práca páčila, stačí napísať.

Prajem pekný deň

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že Vás niečo zaujíma rada Vám odpoviem na otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Pekný deň,
    skúste pozrieť aj moje práce 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Ppozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Ak by ste mali záujem rada vám ponúkam aj naše služby 🙂 zaslala som vám aj správu

• Ahoj,

termin mam volny.. Viac foto na webe

• @2017monika  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• Dobry vecer prajem. Ponukam Vam moje fotosluzy. Pozrite si moju tvorbu tu na Moja svadba alebo na mojom webe. V tento termin som volny, velmi rad Vas odtotim. Ohladom blizsich otazok ma pokojne kontaktujte, rad Vam usijem fotbalicek aj cenovu ponuku namieru. Dakujem.

• termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem 🙂 ponúkame aj počas fevbruára Valentínske zľavy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov